آموزشگاه کاشت ناخن کلبه ارزو 09127009256

nailartist.jpg

آموزشگاه کلبه آرزو 09127009256

آموزش کلیه خدمات کاشت ناخن از مبتدی تا فوق تخصصی با ارایه مدرک فنی حرفه ای در کلبه ارزو

آموزشگاه کاشت ناخن کلبه ارزو 09127009256

آموزش هـــاشور ابرو :هـــاشـــــور ابرو هم نوعی تاتو ابرو به حساب می‌آید. با این تفاوت که هـــاشـــــور ابرو کاربرد متفاوتی با تاتو ابروی معمولی و عادی دارد. هـــاشـــــور ابرو هم به صورت سنتی و هم به صورت مدرن با روش میکروپیگمنتیشن انجام می‌شود. حدود دو سال و نیم است که روش میکروپیگمنتیشن که برای کارهای مختلف تاتو از جمله هـــاشـــــور ابرو استفاده می‌شود، وارد ایران شده است. اما ممکن است کسانی هنوز به روش های سنتی علاقه داشته باشند. برای این منظور، تفاوت این دو روش را برای شما توضیح خواهیم داد.

آموزش هاشور ابرو - میکروپیگمنتیشن- فیبروز

 هـــاشـــــور ابرو را بیشتر بشناسید

هـــاشـــــور ابرو چیست؟

هـــاشـــــور ابرو تکنیکی تازه است که باعث قرینه سازی ابروها می شود. قرینه بودن ابرو ها اعتماد به نفس زیادی به صاحب ابرو های تازه می دهد. اغراق نیست اگر بگوییم که شکل هـــاشـــــور ابرو می تواند به ظاهر شما زییایی جدیدی بدهد. هـــاشـــــور ابرو زیرمجموعه ای از تاتو است. هـــاشـــــور ابرو در حقیقت تاتویی است که فقط روی ابرو انجام می شود.

 

چگونه هـــاشـــــور ابرو کنم؟

برای هـــاشـــــور ابرو می توان از تاتو هـــاشـــــور ابرو یا میکرو پیگمنتیشن هـــاشـــــور ابرو استفاده کرد. انتخاب شما بستگی به میزان هزینه شما و انتظار شما از هـــاشـــــور ابرو دارد. هـــاشـــــور ابرو با روش تاتو اگر درست انجام شود، مشکلی ایجاد نمی کند. اما هـــاشـــــور ابرو با میکرو پیگمنتیشن باعث می شود که اثر هـــاشـــــور ابرو دائمی شود و شما همیشه ابرویی پرپشت داشته باشید.

 

چه کسانی هـــاشـــــور ابرو می کنند؟

هـــاشـــــور ابرو برای کسانی مناسب است که ابروهای نازکی دارند. افرادی که ابروهایشان به دلایل ژنتیک یا زایمان و... ریخته است هم گزینه مناسبی برای هـــاشـــــور ابرو هستند. کسانی هم هستند که توی ابرویشان اثر شکستگی هست یا فقط بخشی از ابرویشان کم پشت است. این افراد هم می توانند از هـــاشـــــور ابرو استفاده کنند. برای هـــاشـــــور ابرو شما باید ابروی خوبی داشته باشید. در غیر این صورت هـــاشـــــور ابرو کمک زیادی به شما نمی کند.

در مورد هـــاشـــــور ابرو با تاتو چند نکته را مد نظر داشته باشید. مطمئن شوید که از مواد خوبی استفاده می کند تا بعد از هـــاشـــــور ابرو دچار حساسیت یا خارش نشوید. و بهتر است هـــاشـــــور ابرو را در عمق پوست نزنند تا در صورت تمایل بتوان آنها را پاک کرد.

 

هـــاشـــــور ابرو به روش سنتی یا مدرن

هـــاشـــــور ابرو از جمله پرکاربردترین روش های تاتو ابرو به حساب می‌آید. پر کردن جاهای خالی، رفع نیاز از ابرو برداشتن و داشتن ابروهایی پر و زیبا دلایلی هستند که خانم ها به هـــاشـــــور ابرو علاقه داند. تفاوت چهره در فردی که هـــاشـــــور ابرو کرده با قبل آن دلیل دیگری است که خانم ها را ترغیب به هـــاشـــــور ابرو می‌کند.

اما دو روش برای این کار وجود دارد. روش سنتی یا هـــاشـــــور ابرو موقت، یا روش مدرن میکروپیگمنتیشن هـــاشـــــور ابرو که ماندگاری دایمی دارد. اگر هنوز هم فکر می‌کنید که شاید در آینده دلتان بخواهد مدل ابرویتان را تغییر دهید و فکر می‌کنید که هـــاشـــــور ابرو ممکن است دلتان را بزند، هـــاشـــــور ابرو موقت را انتخاب کنید. البته در هـــاشـــــور ابرو موقت درد و احتمال عفونت و ناپاکیزگی و عوض شدن رنگ وجود دارد.

اما در روش جدید هـــاشـــــور ابرو که رنگ به صورت حرفه ای زیر پوست کاشته می‌شود و به صورت دایم روی ابروهای شما خواهد بود و شما را از آرایشگاه رفتن بی نیاز می‌کند، درد و خونریزی و عفونتی وجود نخواهد داشت. به علاوه این که در هـــاشـــــور ابرو مدرن، رنگ گیاهی استفاده می‌شود و ماندگاری رنگ بالایی هم در این روش هـــاشـــــور ابرو وجود دارد.‌ می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با مشاوران ما تماس بگیرید.

آموزش هاشور ابرو


آموزش تصویری هـــاشـــــور ابرو
:


به نظر من هـــاشـــــور ابرو را فقط با دیدن تصویر و فیلم و رایگان نمی شود براحتی یاشد گرفت. هـــاشـــــور ابرو هنری است کاملا تخصصی که نیاز به رعایت اصول آموزشی همراه با تمرین و داشتن استادکار خوب است. اما با توجه به درخواست زیاد 

من در اینجا آموزش تصویری آموزش هـــاشـــــور ابرو را برایتان می گذارم.

برای دانلود فیلم بیست دقیقه ای آموزش تاتو هـــاشـــــور ابرو به آدرس زیر را در مروگر خود کپی کنید.

3D permanent makeup tutorial - Before & After - YouTube


درباره آموزش هـــاشـــــور ابرو

هـــاشـــــور زدن که روش بهداشتی‌تر برای جایگزینی تاتو می‌باشد، بدون درد و خونریزی انجام می‌گیرد. اما در کنار تمامی مزایای این روش آنچه که همواره دارای اهمیت می‌باشد رعایت بهداشت و سپردن کار به دست افراد خبره می‌باشد.

 برای برطرف کردن نقص و ترمیم ابروها خدماتی مانند تاتو از سالها قبل در سالن‌های آرایشی ارائه می‌گردید. در واقع تاتو نقاشی بر روی پوست می‌باشد که اگر به صورت طبیعی و توسط افراد خبره انجام بگیرد می توانند جایگزین مناسبی براب ابروهای نازک شما باشد.

این روزها  هـــاشـــــورابرو و یا همان میکروپیگمنتیشن جایگزین بهداشتی تر و بهتری نسبت به تاتو شده است.
هـــاشـــــور و یا میکروپیگمنتیشن که متدی پیشرفته می‌باشد، فرایندی است که با کاشت رنگدانه‌ها در عمق مشخصی از لایه پوست، حداقل آسیب را به بافت وارد نموده و برای بازسازی طبیعی و جلوه بخشیدن به چهره در طولانی مدت به کار می‌رود.

 نکته ای که درباره هـــاشـــــور ابرو بگویم این است که سلامت انجام این کار مهم است. یعنی عقل حکم می کند که سلامت خود را فدای زیبایی نکنیم. پس توصیه می کنم هـــاشـــــور ابرو را حتما با هـــاشـــــورکار حرفه ای و متخصص این کار تجربه کنید تا سلامتتان همیشه جلوه گر زیباییتان شود.

مراکز و آرایشگاه های خوب هـــاشـــــور ابرو در تهران :

 

مرکز هـــاشـــــور ابرو در غرب تهران . "کلبه آرزو" با مدیریت سرکار خانم آرزو قهرمانی شماره تماس : 0912.700.9256 با وبلاگ آموزش هـــاشـــــور تاتو ابرو : https://brow.mihanblog.com/

مرکز هـــاشـــــور ابرو در تهران در ستارخان با پبگمنتری سرکار خانم ابرانی شماره تماس :با وبلاگ آموزش هـــاشـــــور میکروپیگمنتیشن ابرو : 

مرکز هـــاشـــــور ابرو در کرج با مدیریت سرکار خانم لیدا رهامی شماره تماس : 09128696800 با وبلاگ آموزش هـــاشـــــور نانو ابرو در کرج : 

همچنین برای آشنایی بیشتر با بهترین مراکز هـــاشـــــور و میکروپیگکمنتیشن می توانید از سایتهای زیر استفاده کنید: 

 

 

آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن گیپور

آموزش کاشت ناخن گیپور

آموزش کاشت ناخن گیپور : عنوانی که بعنوان کاشت ناخن گیپور می شناسید در واقع درستش همون دیزاین گیپور ناخن هست که جزو کاشتهای کلود محسوب می شود. کاشت ناخن گیپور - دیزاین گیپور عنوانی که بعنوان کاشت ناخن گیپور می شناسید در واقع درستش همون دیزاین گیپور ناخن هست که…

آموزش طراحی ساده ناخن

آموزش طراحی ساده ناخن
آموزش طراحی ساده ناخن : سایت آرتنیلز مرجه راهنمای مهارتهای آموزش کاشت ناخن و طراحی ناخن…

آموزش کاشت ناخن مهناز

آموزش کاشت ناخن مهناز
آموزش کاشت ناخن مهناز یکی از ناخنکاران حرفه ای که در حیطآموزش کاشت ناخن فعالیت می کند…

اسامی کاشت ناخن

اسامی کاشت ناخن
باید به اطلاع علاقمندان کاشت ناخن برسانم که در دنیای کاشت ناخن از اسمهای مختلفی برای…

آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن
آموزش کاشت ناخن خدمات ناخن کاشت ناخن گسترش خدمات ناخن در سالنهای زیبایی آرایشی و توسعه…

کاور کردن ناخن

کاور کردن ناخن
کاور کردن ناخن اینکه چی هستش و اینکه فرقش با کاشت ناخن چیه و اینکه چطوری انجام می شه…

آموزش زدن لاک ژل

آموزش زدن لاک ژل
آموزش زدن لاک ژل دیزاین لاك ژل جايگزين مناسبي بجاي كاشت يا كاور ناخن براي كساني كه ناخن…

کلیپهای بروز کاشت ناخن